Polityka prywatności

Polityka Prywatności


⦁ Sklep internetowy JUMAR Marek Frydrych (dalej „Sklep internetowy”) przykłada szczególną wagę do ochrony prywatności Klientów. Serwis z należytą starannością dobiera i stosuje odpowiednie środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych w tym zabezpieczenia o charakterze programistycznym m.in takie jak systemy szyfrowania danych. W szczególności Sklep internetowy zabezpiecza dane przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, jak również przed ich przetwarzaniem z naruszeniem obowiązujących przepisów prawa. Sklep internetowy sprawuje stałą kontrolę nad procesem przetwarzania danych oraz ogranicza dostęp do danych w możliwie największym stopniu, udzielając stosownych upoważnień tylko wówczas, gdy jest to niezbędne do prawidłowego prowadzenia serwisu.

⦁ Zbiór danych Klientów został zgłoszony do rejestracji Generalnemu Inspektorowi Ochrony Danych Osobowych i jest wpisany do ogólnokrajowego rejestru zbiorów danych osobowych.

⦁ Administratorem danych osobowych jest Marek Frydrych prowadzący działalność gospodarczą pod firmą JUMAR Marek Frydrych pod adresem ul. Mylna 32/34 lok. 2, 60-857 Poznań, NIP: 9720460852, REGON: 302650098, tel. 504149182 e-mail: info@jumar.poznan.pl

⦁ Podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda samych Kupujących, jak również ustawowe upoważnienie do przetwarzania danych niezbędnych w celu zawarcia ze Sklepem internetowym umowy o świadczenie usług oraz realizacji i rozliczenia usług świadczonych przez Sklep internetowy.

⦁ Podanie jakichkolwiek danych osobowych jest dobrowolne, jednakże podanie danych żądanych przez Sklep internetowy jest konieczne do zawarcia ze Sklepem internetowym umowy o świadczenie usług.

⦁ Dane podawane przez Kupującego w trakcie składania Zamówienia są wykorzystywane do celów księgowych, do kontaktowania się z Kupującym w ramach obsługi Sklepu internetowego oraz do wykonania usługi.

⦁ Dane Kupujących mogą być udostępniane podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Dane osobowe Kupujących mogą być przekazywane podmiotom trzecim w przypadkach wskazanych przez Sklep internetowy i za zgodą Kupującego.

⦁ W przypadku uzyskania przez Sklep internetowy wiadomości o korzystaniu przez Kupującego z usług Sklepu internetowego niezgodnie z regulaminem lub z obowiązującymi przepisami, Sklep internetowy może przetwarzać dane osobowe

1


Kupującego w zakresie niezbędnym do ustalenia jego odpowiedzialności.

⦁ Sklep internetowy zapewnia realizację uprawnień Kupującego wynikających z ustawy z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych iw sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE L 119/1), w tym prawa swobodnego dostępu do treści własnych danych osobowych, ich poprawiania, prostowania, usunięcia oraz prawa do kontroli przetwarzania własnych danych osobowych na zasadach opisanych w przedmiotowej ustawie oraz w rozporządzeniu. W ramach realizacji prawa do kontroli przetwarzania własnych danych osobowych, Kupujący mają w szczególności prawo do żądania ograniczenia lub zaprzestania przetwarzania danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych. Sprzeciw może zostać wniesiony w dowolnej formie, w tym pisemnie, telefonicznie lub drogą e-mail.

⦁ Sklep internetowy zapewnia Kupującym możliwość przeglądania, modyfikacji i przenoszenia danych osobowych na zasadach określonych Regulaminie korzystania ze Sklepu internetowego JUMAR Marek Frydrych.

⦁ Serwis wykorzystuje adresy IP zbierane w trakcie połączeń internetowych w celach technicznych, związanych z administracją serwerami. Ponadto adresy IP służą do zbierania ogólnych, statystycznych informacji demograficznych (np. o regionie, z którego następuje połączenie). Dane te mogą być również łączone z danymi podanymi przez Kupujących w celu realizacji usług zawartych w ramach Sklepu internetowego.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 400,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl