Przetwarzanie danych

* Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, możliwości ich prostowania, usunięcia, do ograniczenia przetwarzania oraz do żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Zostałem/am poinformowany/a o możliwości wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przed jej wyrażeniem, oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o możliwości wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest Marek Frydrych prowadzący działalność gospodarczą pod firmą JUMAR Marek Frydrych pod adresem ul. Mylna 32/34 lok. 2, 60-857 Poznań.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawią z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE L 119/1). Podanie danych i wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do wykonania usługi.

* Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję warunki świadczenia usług przez sklep internetowy JUMAR Marek Frydrych, w szczególności zapoznałem/am się z regulaminem sklepu internetowego JUMAR Marek Frydrych *

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 400,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl